Zenei programok

civil_fejlec

CSÜTÖRTÖK

Északi színpadTószínpadS*10 ŰrcirkuszTilos / RoburBar 72
15:00
SELINDA
15:00 ~ 16:00
electro | swing
16:00
MUGATWO
16:00 ~ 18:00
house
17:00
18:00
KÉPZELT VÁROS
18:00 ~ 19:00
experimental | post-rock
TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR
18:00 ~ 20:00
elő adás
HARGI | HI | MANEK | PRSLY / BOUNCE
18:00 ~ 22:00
bass | footwoork house | hip-hop | uk garage
19:00
ANTONIA VAI
19:30 ~ 21:00
pop | soulfolk
20:00
PANDA KVARTETT / LIVE
20:00 ~ 22:00
electro | világzene
HELLO HURRICANE
20:30 ~ 22:00
indie | pop
21:00
VAN FILMZENEKAR
21:00 ~ 22:00
filmzene
HÚRKÚRÓK
21:00 ~ 23:00
garage | punk | rock | trash
22:00
SENA
22:00 ~ 23:30
funk | soul
ZEUS
22:00 ~ 00:00
funk
NERMO
22:00 ~ 00:00
house
23:00
MAKROHANG
23:00 ~ 01:00
jazz for metalheadz
RETARDÁLT BROTHERS
23:30 ~ 01:30
retardált reszketős
00:00
IODA
00:00 ~ 02:00
techno
MONOLIT
00:00 ~ 02:00
house | techno
01:00
GRAND MEXICAN WARLOCK
01:00 ~ 02:00
rockos
MARY POPKIDS
01:30 ~ 03:00
future | pop
02:00
JOHNNY DRAMA
02:00 ~ 03:30
house
KHAIST
02:00 ~ 04:00
neofunk
TOLO & TOM SELECT
02:00 ~ 05:00
house
03:00
BERGI + SIRMO
03:30 ~ 05:00
bakelit | brake | electro
04:00
FILTH CO.
04:00 ~ 06:00
drum and bass
05:00
CRIMSON & CHROM
05:00 ~ 08:00
house | techno
06:00
07:00
Mégis csak a szép de nagy táblázatot szeretném látni! (desktop mode)

Északi színpad

20:30 | HELLO HURRICANE ~ indie | pop
22:00 | SENA ~ funk | soul
23:30 | RETARDÁLT BROTHERS ~ retardált reszketős
01:30 | MARY POPKIDS ~ future | pop

Tószínpad

18:00 | KÉPZELT VÁROS ~ experimental | post-rock
19:30 | ANTONIA VAI ~ pop | soulfolk
21:00 | VAN FILMZENEKAR ~ filmzene

S*10 Űrcirkusz

21:00 | HÚRKÚRÓK ~ garage | punk | rock | trash
23:00 | MAKROHANG ~ jazz for metalheadz
01:00 | GRAND MEXICAN WARLOCK ~ rockos
02:00 | JOHNNY DRAMA ~ house
03:30 | BERGI + SIRMO ~ bakelit | brake | electro

Tilos / Robur

18:00 | TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR ~ elő adás
20:00 | PANDA KVARTETT / LIVE ~ electro | világzene
22:00 | ZEUS ~ funk
00:00 | IODA ~ techno
02:00 | KHAIST ~ neofunk
04:00 | FILTH CO. ~ drum and bass

Bar 72

15:00 | SELINDA ~ electro | swing
16:00 | MUGATWO ~ house
18:00 | HARGI | HI | MANEK | PRSLY / BOUNCE ~ bass | footwoork house | hip-hop | uk garage
22:00 | NERMO ~ house
00:00 | MONOLIT ~ house | techno
02:00 | TOLO & TOM SELECT ~ house
05:00 | CRIMSON & CHROM ~ house | techno

PÉNTEK

Északi színpadTószínpadS*10 ŰrcirkuszTilos / RoburBar 72
08:00
MINICH
08:00 ~ 10:00
house
09:00
10:00
JUPITER & JUNO
10:00 ~ 12:00
nu disco
11:00
12:00
DECENTRALIZÁLT PÁLMAFÁK
12:00 ~ 17:30
elektronika | house
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
SUBOTAGE
17:30 ~ 19:00
minimal | techno
18:00
MARGARET ISLAND
18:00 ~ 19:00
folk | pop
TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR
18:00 ~ 20:00
elő adás
19:00
SAZABIO
19:00 ~ 21:00
nu disco
JÓNÁS VERA EXPERIMENT
19:30 ~ 21:00
jazz | pop
20:00
DJ SZTYEPP/ LIVE SET
20:00 ~ 22:00
elektronika
ZOMBORI
20:30 ~ 22:00
folk
21:00
MIDDLEMIST RED
21:00 ~ 22:00
neo psych
MULATÓ AZTÉKOK SPECIÁL FEAT. FRANK CLEAR
21:00 ~ 23:00
emekajj
PETER HENCZ
21:00 ~ 23:00
techno
22:00
BOHEMIAN BETYARS
22:00 ~ 23:30
freakpunk | speedfolk
BALATON METHOD
22:15 ~ 23:45
film
BEM
22:00 ~ 00:00
miniszoknyás bakelitek
23:00
SÖR ÉS FŰ
23:00 ~ 01:00
zongorás közhelyrap
ROUTE 8 LIVE
23:00 ~ 00:30
hip-hop
AKPH LIVE
23:30 ~ 01:30
hip-hop
00:00
NIKON + CLAIRVO
00:00 ~ 02:00
beat | elektronika
SERES LIVE
00:30 ~ 02:00
house
01:00
BOBAKROME
01:00 ~ 02:00
crossover | hc | rap
RIDDIM COLONY
01:30 ~ 03:00
dancehall | reggae
02:00
CADIK + ZOSHA
02:00 ~ 03:30
bass | electro | hip-hop
IN : FORM
02:00 ~ 04:00
tilos
BERNÁTHY ZSIGA LIVE
02:00 ~ 03:30
soulfolk | techno
03:00
ZOMBLAZE + YAPO/ ASAN
03:30 ~ 05:00
hip-hop
ANDRÁS TÓTH LIVE
03:30 ~ 05:00
techno
04:00
GUMILAP&POLAAK
04:00 ~ 06:00
dub | dubstep
05:00
DESIGNER DRUMS
05:00 ~ 08:00
house
06:00
07:00
Mégis csak a szép de nagy táblázatot szeretném látni! (desktop mode)

Északi színpad

20:30 | ZOMBORI ~ folk
22:00 | BOHEMIAN BETYARS ~ freakpunk | speedfolk
23:30 | AKPH LIVE ~ hip-hop
01:30 | RIDDIM COLONY ~ dancehall | reggae

Tószínpad

18:00 | MARGARET ISLAND ~ folk | pop
19:30 | JÓNÁS VERA EXPERIMENT ~ jazz | pop
21:00 | MIDDLEMIST RED ~ neo psych
22:15 | BALATON METHOD ~ film

S*10 Űrcirkusz

21:00 | MULATÓ AZTÉKOK SPECIÁL FEAT. FRANK CLEAR ~ emekajj
23:00 | SÖR ÉS FŰ ~ zongorás közhelyrap
01:00 | BOBAKROME ~ crossover | hc | rap
02:00 | CADIK + ZOSHA ~ bass | electro | hip-hop
03:30 | ZOMBLAZE + YAPO/ ASAN ~ hip-hop

Tilos / Robur

18:00 | TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR ~ elő adás
20:00 | DJ SZTYEPP/ LIVE SET ~ elektronika
22:00 | BEM ~ miniszoknyás bakelitek
00:00 | NIKON + CLAIRVO ~ beat | elektronika
02:00 | IN : FORM ~ tilos
04:00 | GUMILAP&POLAAK ~ dub | dubstep

Bar 72

08:00 | MINICH ~ house
10:00 | JUPITER & JUNO ~ nu disco
12:00 | DECENTRALIZÁLT PÁLMAFÁK ~ elektronika | house
17:30 | SUBOTAGE ~ minimal | techno
19:00 | SAZABIO ~ nu disco
21:00 | PETER HENCZ ~ techno
23:00 | ROUTE 8 LIVE ~ hip-hop
00:30 | SERES LIVE ~ house
02:00 | BERNÁTHY ZSIGA LIVE ~ soulfolk | techno
03:30 | ANDRÁS TÓTH LIVE ~ techno
05:00 | DESIGNER DRUMS ~ house

SZOMBAT

Északi színpadTószínpadS*10 ŰrcirkuszTilos / RoburBar 72
08:00
KYO
08:00 ~ 11:00
house | techno
09:00
10:00
11:00
OFF : ON
11:00 ~ 15:00
deep house
12:00
13:00
14:00
15:00
FLUX
15:00 ~ 16:00
tech house
16:00
CIRRUS
16:00 ~ 17:00
elektronika | house
17:00
SOLAR KIDS
17:00 ~ 18:00
downtempo
18:00
BUTTERFLY EFFECT
18:00 ~ 19:00
folk | jazz
TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR
18:00 ~ 20:00
elő adás
PERCUT LIVE
18:00 ~ 19:00
experimental techno
19:00
GNORK
19:00 ~ 21:00
space house
SZABÓ BENEDEK ÉS A GALAXISOK
19:30 ~ 21:00
alternatív kozmosz
20:00
BLY ACT (LIVE)
20:00 ~ 22:00
live act
PUSZI
20:30 ~ 22:00
puszi
21:00
CSAKNEKEDKISLÁNY
21:00 ~ 22:00
4 személyes tánczene
MYGL
21:00 ~ 23:00
feel good elektronika
NORWELL LIVE
21:00 ~ 22:00
elektronika
22:00
FRAN PALERMO
22:00 ~ 23:30
indie
ORDAS
22:00 ~ 00:00
folk | jazz
FORTEBA
22:00 ~ 00:00
deep house
23:00
VOLKOVA SISTERS
23:00 ~ 01:00
deep pop
PÉTERFY BORI & LOVE BAND
23:30 ~ 01:30
pop
00:00
CARL OH
00:00 ~ 02:00
disco funk
COLOURBLOCK LIVE
00:00 ~ 01:30
house
01:00
UFFALO STEEZ / VANIS X YVEIN MONQ
01:00 ~ 02:30
Ghettotech
FIXI4
01:30 ~ 03:30
hip-hop
LANK LIVE
01:30 ~ 03:00
house
02:00
RAW-SOUL
02:00 ~ 04:00
funk | soul
MESTERHÁZY + GALACTIC JACKSON / JACQUES BEURLET ÉLECTRONIQUE BANDE
02:30 ~ 04:00
tilos maister
03:00
SOUNDBANK
03:00 ~ 05:00
techno
DOKKERMAN
03:30 ~ 05:00
deep funk
04:00
SLICZ
04:00 ~ 06:00
tilos
05:00
NAGA & PETER BERNÁTH
05:00 ~ 07:00
dub
06:00
07:00
NOVA GRAVITY
07:00 ~ 12:00
progressive
08:00
09:00
10:00
11:00
Mégis csak a szép de nagy táblázatot szeretném látni! (desktop mode)

Északi színpad

20:30 | PUSZI ~ puszi
22:00 | FRAN PALERMO ~ indie
23:30 | PÉTERFY BORI & LOVE BAND ~ pop
01:30 | FIXI4 ~ hip-hop
03:30 | DOKKERMAN ~ deep funk

Tószínpad

18:00 | BUTTERFLY EFFECT ~ folk | jazz
19:30 | SZABÓ BENEDEK ÉS A GALAXISOK ~ alternatív kozmosz
21:00 | CSAKNEKEDKISLÁNY ~ 4 személyes tánczene

S*10 Űrcirkusz

21:00 | MYGL ~ feel good elektronika
23:00 | VOLKOVA SISTERS ~ deep pop
01:00 | UFFALO STEEZ / VANIS X YVEIN MONQ ~ Ghettotech
02:30 | MESTERHÁZY + GALACTIC JACKSON / JACQUES BEURLET ÉLECTRONIQUE BANDE ~ tilos maister

Tilos / Robur

18:00 | TILOS RÁDIÓ ÉLŐ MŰSOR ~ elő adás
20:00 | BLY ACT (LIVE) ~ live act
22:00 | ORDAS ~ folk | jazz
00:00 | CARL OH ~ disco funk
02:00 | RAW-SOUL ~ funk | soul
04:00 | SLICZ ~ tilos

Bar 72

08:00 | KYO ~ house | techno
11:00 | OFF : ON ~ deep house
15:00 | FLUX ~ tech house
16:00 | CIRRUS ~ elektronika | house
17:00 | SOLAR KIDS ~ downtempo
18:00 | PERCUT LIVE ~ experimental techno
19:00 | GNORK ~ space house
21:00 | NORWELL LIVE ~ elektronika
22:00 | FORTEBA ~ deep house
00:00 | COLOURBLOCK LIVE ~ house
01:30 | LANK LIVE ~ house
03:00 | SOUNDBANK ~ techno
05:00 | NAGA & PETER BERNÁTH ~ dub
07:00 | NOVA GRAVITY ~ progressive